İletişim

Bize Ulaşın

İletişime geçmek için bize bir mesaj gönderin

İletişim Bilgilerimiz;
Yetkili Adı ve Soyadı : Haydar ÇAKIRALP
Acık Posta Adresi : Hamidiye Mahallesi 305/3 Sokak 5/2  Edremit/BALIKESİR
Elektronik iletişim adresi : haydar.cakiralp@hotmail.com
Telefon numarası : 0544 579 0X 0X

www.cakiralp.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, haydar.cakiralp@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Bu web sitesi yer sağlayıcılar listesinde yer alır :

Kendi Bünyesinde Hizmet Verenler Yer Sağlayıcı Listesi TIKLAYINIZ.